⚡ELEKTRO MARIBOR – Obvestilo o izklopih transformatorskih postaj (ponedeljek, 8. 8. 2022)

Zaradi organizacijskih ali vremenskih razlogov lahko pride do preklica/odpovedi del.
Čas izklopa Razlog izklopa
Prizadeto območje
Območje Transformatorska postaja
07:30 – 09:00
Revizija TP
TP PALFINGER III..
Maribor mesto
T-251 PALFINGER III.
08:00 – 10:00
Zamenjava RO
CESTA XIV. DIVIZIJE 95, 95 A, 95 B, 97, 99, 101; GREGOREČEVA ULICA 5, 7, 8, 9, 13, 15, 19, 21; JANČARJEVA ULICA 1, 2, 4, 6, 8, 10, 10 A; ZEMLJIČEVA ULICA 1.
Maribor mesto
T-270 BANTANOVA UL.
08:00 – 09:30
Revizija TR
CESTA XIV. DIVIZIJE 2, 2 A, 4, 8, 12; GERŠAKOVA ULICA 1, 4, 5, 6, 8, 10 do 32; KASPRETOVA ULICA 3; MEJNA ULICA 1, 5 do 34; POBREŠKA CESTA 26, 26 A, 46; ULICA BRATOV GREIFOV 15, 17.
Maribor mesto
T-165 POBREŠKA CESTA
09:30 – 11:00
Revizija TP
JASKOVA ULICA 18
Maribor mesto
T-519 PALFINGER 4
12:00 – 14:00
Revizija TP
TP PALFINGER II..
Maribor mesto
T-456 PALFINGER II.
07:30 – 13:30
Rekonstrukcija NNO
BEZJAKOVA ULICA 140; HRASTJE 19
Maribor okolica
T-514 HRASTJE 1
07:30 – 10:00
Montaža hišnega priključka
HRASTJE 65, 66, 69, 69 A, 70, 71, 72, 72 B, 73, 75 A, 75, 76, 77, 78, 79, 79 A, 79 B, 81 C, 81 D, 81 E
Maribor okolica
T-047 VRHOV DOL 1
08:00 – 12:00
Zamenjava drogov
LEHEN NA POHORJU 41, 41 A, 42, 43, 44, 44 A, 45, 46; RDEČI BREG – DEL 60, 68
Maribor okolica
T-289 LEHEN 3
08:00 – 14:00
Predelava NNO
PLINTOVEC 7 B; ZGORNJA KUNGOTA 10 A, 10 B, 10 C, 10 D, 10 E, 11, 11 A, 72, 72 B
Maribor okolica
T-361 ZGORNJA KUNGOTA 2
08:00 – 14:00
Rekonstrukcija NNO
ZGORNJA KUNGOTA 5 C, 5 D, 5 F, 10 G
Maribor okolica
T-756 KUNGOTA 3- ŠOLA
11:00 – 13:00
Posek NNO
APOSTLOVA ULICA 1, 1 A, 3, 5, 7, 9; COTIČEVA ULICA 9, 11, 15, 17, 17 C, 17 D, 19, 23, 27; HRASTJE 5, 6, 7, 10, 11; K ŽAGI 11; STEGENŠKOVA ULICA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; ULICA JOŽETA GODCA 3, 4, 5, 6
Maribor okolica
T-001 PEKRE 1
11:30 – 13:30
Montaža hišnega priključka
LUCIJIN BREG 26, 26 A, 28, 28 A, 30, 30 A, 32, 32 A, 32 B
Maribor okolica
T-633 KAMNICA 6
12:00 – 13:30
Montaža hišnega priključka
TP LOVRENC ZABOJARNA, nizkonapetostni izvod: I-04 PROTI GG
Maribor okolica
T-026 LOVRENC ZABOJARNA
08:00 – 14:00
REKONSTRUKCIJA NNO
TP KOBLE, nizkonapetostni izvod: I-02 PODOB
Slovenska Bistrica
T-303 KOBLE
08:00 – 10:00
IZDELAVA PRIKLJUČKA
TP MARJETA 2, nizkonapetostni izvod: I-03 OB GLAVNI CESTI
Slovenska Bistrica
T-600 MARJETA 2
08:00 – 10:00
ZAMENJAVA DROGA
Slovenska Bistrica
T-685 CESTNINSKA POSTAJA FRAM
08:00 – 10:00
ZAMENJAVA DROGA
Slovenska Bistrica
T-685 CESTNINSKA POSTAJA FRAM
08:00 – 10:00
ZAMENJAVA DROGA
Slovenska Bistrica
T-685 CESTNINSKA POSTAJA FRAM
08:00 – 10:00
ZAMENJAVA DROGA
Slovenska Bistrica
T-685 CESTNINSKA POSTAJA FRAM
08:00 – 10:00
ZAMENJAVA DROGA
Slovenska Bistrica
T-685 CESTNINSKA POSTAJA FRAM
08:00 – 10:00
ZAMENJAVA DROGA
Slovenska Bistrica
T-685 CESTNINSKA POSTAJA FRAM
08:00 – 10:00
ZAMENJAVA DROGA
Slovenska Bistrica
T-685 CESTNINSKA POSTAJA FRAM
10:00 – 12:00
IZDELAVA PRIKLJUČKA
TP BOHARINA 1, nizkonapetostni izvod: I-03 BUKOVA GORA
Slovenska Bistrica
T-062 BOHARINA 1
11:00 – 13:00
POPRAVILO KABLA
TP RAČE 2, nizkonapetostni izvod: I-07 LJUBLJANSKA CESTA DESNO
Slovenska Bistrica
T-007 RAČE 2
08:00 – 08:30
Vzdrževalna dela na TP
TP GRABONOŠ
Gornja Radgona
T-193 GRABONOŠ
08:00 – 11:00
Odprava pomanjkljivosti na NNO
TP STARA CESTA-MEKOTNJAK, nizkonapetostni izvod: DESNO-MEKOTNJAK
Gornja Radgona
T-489 STARA CESTA-MEKOTNJAK
11:30 – 13:00
Odprava pomanjkljivosti na NNO
TP RADOMERŠČAK 2, nizkonapetostni izvod: I-01 SMER LEVO-CEROVEC
Gornja Radgona
T-428 RADOMERŠČAK 2
05:30 – 07:00
Revizija TP
TP ZIHERLOVA 2
Ptuj
T-247 ZIHERLOVA 2
08:00 – 13:00
Predelava NN omrežja
TP SODINCI 1, nizkonapetostni izvod: I-04 SMER VIČANSKI VRH
Ptuj
T-213 SODINCI 1
08:30 – 13:00
Preureditev NNO
TP SEDLAŠEK 1, nizkonapetostni izvod: I-01 SEDLAŠEK LEVO
Ptuj
T-364 SEDLAŠEK 1
11:00 – 13:30
Zamenjava droga
TP ZAMUŠANI 3, nizkonapetostni izvod: I-01 SMER BREG
Ptuj
T-603 ZAMUŠANI 3
07:45 – 09:15
Zemanjava oklopne varovalke
PETIŠOVCI – PETIŠOVSKA ULICA 43, 45, 47, 49, 52, 53, 56, 57, 59, 62, 63, 64, 67, 68, 69, 71; PETIŠOVCI – VRTNA ULICA 16, 18, 20
Murska Sobota
T-462 PETIŠOVCI 2
08:00 – 14:00
Montaža NN razdelilca v TP
PUCONCI 90, 98, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 113, 115, 121, 122, 123, 124, 137, 140, 141, 178, 343, 347, 349
Murska Sobota
T-375 PUCONCI ŠOLA
08:00 – 10:00
Vzdrževalna dela na SN omrežju
TP Križevci 3.
Murska Sobota
T-296 KRIŽEVCI 3
08:00 – 10:00
Vzdrževalna dela na SN omrežju
TP Križevci 4.
Murska Sobota
T-297 KRIŽEVCI 4
08:00 – 10:00
Vzdrževalna dela na SN omrežju
TP Križevci Žlaki.
Murska Sobota
T-631 KRIŽEVCI ŽLAKI
08:00 – 10:00
Vzdrževalna dela na SN omrežju
TP Križevci Berke
Murska Sobota
T-718 KRIŽEVCI BERKE
09:30 – 10:00
Odstranitev prostozračnega priključka
GABERJE – GORNJA ULICA 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29; GABERJE – POKOPALIŠKA ULICA 4, 6, 8, 10
Murska Sobota
T-331 GABERJE 3
10:00 – 10:30
Znižanje stopnje TR
TP Puconci vas.
Murska Sobota
T-613 PUCONCI VAS
11:00 – 11:30
Odklop na drogu
LENDAVSKE GORICE 421 A, 426 A, 426 B; PANONSKO NASELJE 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18
Murska Sobota
T-200 LENDAVA 4

Povezane objave

⚡ELEKTRO MARIBOR – Obvestilo o izklopih transformatorskih postaj (torek, 29. 11. 2022)

⚡ELEKTRO MARIBOR – Obvestilo o izklopih transformatorskih postaj (ponedeljek, 28. 11. 2022)

⚡ELEKTRO MARIBOR – Obvestilo o izklopih transformatorskih postaj (petek, 21. 10. 2022)