Besni odzivi na družbenih omrežjih po porazu Maribora v Sežani!

maribor zgodovino slovenska nogometni prvak

Mariboru se je zalomilo. Da je šlo za tekmo, kjer sta prevladovala borba in agresija, je po srečanju dejal trener Maribora Darko Milanič. A visok poraz Maribora na gostovanju se nebi smel zgoditi. maribor je klonil z rezultatom kar 4:1.

Kaj je Darko Milanič povedal po tekmi?

Trtener maribor je po tekmi povedal: “Kljub temu, da smo imeli v prvem polčasu kar nekaj priložnosti, nismo uspeli. Domači so zasluženo zmagali,” je dejal Milanič in pogled usmeril k naslednji tekmi: “Želimo priti v formo, v kateri smo bili pred to reprezentančno pavzo. Tokrat smo bili slabi, vse bomo naredili, da bomo znova igrali dobro.” Sežana ga ni presenetila: “Vedeli smo, da bo težko. Da bo igra temeljila na duelih in da se bo vsak posameznik moral zelo dobro pripraviti na to. Od prve minute se je videlo, da bomo imeli težave.”

Besni odzivi navijačev na družbenih omrežjih

Družabno omrežje Facebook je skoraj prtegorelo po tekmi Maribora s Sežano. Navijači so jezo. nekateri so se hudovali nad igro, drugi nad trenerjem. Poglejmo si nekaj odzivov:

Miha Recek Smesno se mi ze zdi to zagovarjane ekipe, trenerja in strokovnega vodstva. Na koncu se vprašam zakaj takšno razočaranje nad NE uvrstitvijo v LE kaj šele v LP, relna slika se je pokazala danes po premoru in brez poškodovanih. Če primerjam PROFI kolesarje z našimi “PROFI” nogometaši, so slednji pravi amatetji v kilometrih in vzdržljivosi. Glede na prihodke – zaslužek je pa ŽAL ravno obratno….

Kakšno pa je vaše mnenje? Bi moral Milanič po porazu Maribora s Sežano odstopiti?