Drama, ki se je na sveti večer odvila v Notranjih Goricah, se je na srečo končala brez poškodb. Zagorelo je namreč v Domu starostnikov v Notranjih Goricah.
Malo po 21. uri, na sveti večer je zagorelo v domu starejših občanov, a so situacijo s hitrim posredovanjem rešili gasilci. Oskrbovance so morali zaradi požara premestiti.
Policisti so po do zdaj zbranih obvestilih ugotovili, da se požar, do katerega je po prvih podatkih prišlo v sobi, ni razširil v druge prostore. Po doslej znanih podatkih ni bil nihče poškodovan, se je pa nekaj oseb nadihalo dima, zato so jih prepeljali na pregled v UKC Ljubljana. Policisti so na kraju opravili ogled in nadaljujejo z zbiranjem obvestil, o vseh ugotovitvah bodo obvestili pristojno državno tožilstvo.
Po doslej znanih informacijah ni bilo huje poškodovanih, pri čemer so stanovalce iz prizadetega dela doma začasno premestili v druge prostore. »Razmere so po navedbah pristojnih pod nadzorom, intervencija pa je omogočila postopno vračanje oskrbovancev v neogrožene dele doma. Zagorelo je sicer na oddelku za dementne.