ZDA se spopadajo s koronavirusom. Zadeve se sicer v državi New York izboljšujejo, a so še vedno zelo kritične. Je pa v Beli hiši, zaradi koronavirusa nastal manjši preplah. Podpredsednik ZDA je namreč v samoizolaciji. …
ZDA se spopadajo s koronavirusom. Zadeve se sicer v državi New York izboljšujejo, a so še vedno zelo kritične. Je pa v Beli hiši, zaradi koronavirusa nastal manjši preplah. Podpredsednik ZDA je namreč v samoizolaciji. …