Zakaj na RTV ni denarja? Na RTV Slovenija so po enem letu znova zaprosili za najvišje bruto plače zaposlenih na javnem zavodu. Tudi letos prvih sedem mest zasedajo dopisniki iz tujine, s plačo preko 9000 …
Zakaj na RTV ni denarja? Na RTV Slovenija so po enem letu znova zaprosili za najvišje bruto plače zaposlenih na javnem zavodu. Tudi letos prvih sedem mest zasedajo dopisniki iz tujine, s plačo preko 9000 …