Najslabša vlada v zgodovini Slovenije bi se hvalila za naš denar. Za lastno promocijo na račun davkoplačevalcev bi pred volitvami, njej privlačnim medijem, dala kar 40 tisočakov. Vlada Roberta Goloba je očitno dokončno odvrgla še …
Najslabša vlada v zgodovini Slovenije bi se hvalila za naš denar. Za lastno promocijo na račun davkoplačevalcev bi pred volitvami, njej privlačnim medijem, dala kar 40 tisočakov. Vlada Roberta Goloba je očitno dokončno odvrgla še …