Ves pretresen sem…2003 smo lansirali v hecu Mrtvo reko, nadaljevali na Sneg pada sneg, prisli do prve singlce pri tvoji založbi Bibi Records, 2004 se za foro prijavli na MMS pokidali tam s tem komadom, …
Ves pretresen sem…2003 smo lansirali v hecu Mrtvo reko, nadaljevali na Sneg pada sneg, prisli do prve singlce pri tvoji založbi Bibi Records, 2004 se za foro prijavli na MMS pokidali tam s tem komadom, …