Vlada se ne vse pretege hvali, da je uspela vsem delovnim državljanom omogočiti največji volilni bombonček – božičnico, a pozablja, da bodo zaradi tega nekatera podjetja v veliki denarni zagati. V SDS podpirajo izplačilo neobdavčenih …
Vlada se ne vse pretege hvali, da je uspela vsem delovnim državljanom omogočiti največji volilni bombonček – božičnico, a pozablja, da bodo zaradi tega nekatera podjetja v veliki denarni zagati. V SDS podpirajo izplačilo neobdavčenih …