Vlada je sprejela še eno “skrpucalo” ministrice Aste Vrečko, to je nov medijski zakon, ki ga je včeraj z glasovi koalicije sprejel Državni zbor. Zakon je sramota za Slovenijo, kot državo in nas pelje v …
Vlada je sprejela še eno “skrpucalo” ministrice Aste Vrečko, to je nov medijski zakon, ki ga je včeraj z glasovi koalicije sprejel Državni zbor. Zakon je sramota za Slovenijo, kot državo in nas pelje v …