Nova sramota ponovno prihaja iz Golobove vlade. Od prvega julija namreč vsi plačujemo obvezni prispevek za dolgotrajno oskrbo, ki je odvisen od višine dohodka. Tako bodo prvič tudi upokojenci od danes dalje plačali odstotek od …
Nova sramota ponovno prihaja iz Golobove vlade. Od prvega julija namreč vsi plačujemo obvezni prispevek za dolgotrajno oskrbo, ki je odvisen od višine dohodka. Tako bodo prvič tudi upokojenci od danes dalje plačali odstotek od …