Da je od te vlade ostala le še norost, ni treba posebej poudarjati, ampak da se parlament spreminja v pravi cirkus “podivjanih” Golobovih poslank, pa je višek neumnosti, ki ga ni v normalni Evropi. Norost …
Da je od te vlade ostala le še norost, ni treba posebej poudarjati, ampak da se parlament spreminja v pravi cirkus “podivjanih” Golobovih poslank, pa je višek neumnosti, ki ga ni v normalni Evropi. Norost …