Vlada je Slovenijo pripeljala na rob obupa. Vse višji davki, draginja, višje cene storitev, selitev podjetij iz Slovenije in še bi lahko naštevali. To so “dosežki! te vlade, da ne govorimo o vse večji revščini. …
Vlada je Slovenijo pripeljala na rob obupa. Vse višji davki, draginja, višje cene storitev, selitev podjetij iz Slovenije in še bi lahko naštevali. To so “dosežki! te vlade, da ne govorimo o vse večji revščini. …