V naše uredništvo smo prejeli ogorčeno pismo našega bralca, ki je včeraj jezen odšel iz ene od mariborskih trgovin Lidl. Kot je dejal: “Ni mi niti jasno kdaj so me “napizdli”? Trgovine Lidl pogosto objavljajo …
V naše uredništvo smo prejeli ogorčeno pismo našega bralca, ki je včeraj jezen odšel iz ene od mariborskih trgovin Lidl. Kot je dejal: “Ni mi niti jasno kdaj so me “napizdli”? Trgovine Lidl pogosto objavljajo …