V Levici se očitno zavedajo, da je njihovega vladanja konec. Prav zato bo verjetno konec tudi službic, katere je Vrečkova podeljevala, kot bi bili bomboni. Čeprav je Golobova vlada sklenila svoj štiriletni mandat, Vrečkova na …
V Levici se očitno zavedajo, da je njihovega vladanja konec. Prav zato bo verjetno konec tudi službic, katere je Vrečkova podeljevala, kot bi bili bomboni. Čeprav je Golobova vlada sklenila svoj štiriletni mandat, Vrečkova na …