Danes ob 12. uri je prvič zapiskal novi sistem za množično obveščanje SI-ALARM, a testno sporočilo ni doseglo vseh uporabnikov. A kaj, ko testno sporočilo ni doseglo vseh. Nesposobnost Golobove vlade je očitno na višku. …
Danes ob 12. uri je prvič zapiskal novi sistem za množično obveščanje SI-ALARM, a testno sporočilo ni doseglo vseh uporabnikov. A kaj, ko testno sporočilo ni doseglo vseh. Nesposobnost Golobove vlade je očitno na višku. …