Saj ni res pa je. Očitno se je skrajnim levičarjem zmešalo. Grožnjam kar ni videti konca. Po tem, ko je Grozdan Golupar zapisal, da bi morali avtobus Mariborčanov, ki so bili v Bovcu zažgati, je …
Saj ni res pa je. Očitno se je skrajnim levičarjem zmešalo. Grožnjam kar ni videti konca. Po tem, ko je Grozdan Golupar zapisal, da bi morali avtobus Mariborčanov, ki so bili v Bovcu zažgati, je …