Skrb za upokojence je Golobova mantra že od začetka mandata. Pokojnine so nizke, upokojence pesti tudi novi davek, zaradi katerega so tako nizke pokojnine še nižje. Da pa je stvar še hujša se napoveduje sprejem …
Skrb za upokojence je Golobova mantra že od začetka mandata. Pokojnine so nizke, upokojence pesti tudi novi davek, zaradi katerega so tako nizke pokojnine še nižje. Da pa je stvar še hujša se napoveduje sprejem …