Saj ni res pa je. Očitno se v Romskih naseljih po Sloveniji kopiči orožje, katerega domačini s pridom uporabljajo. Od te vlade pa imajo vso podporo. Nič čudnega ni, da si dovolijo streljanje sredi belega …
Saj ni res pa je. Očitno se v Romskih naseljih po Sloveniji kopiči orožje, katerega domačini s pridom uporabljajo. Od te vlade pa imajo vso podporo. Nič čudnega ni, da si dovolijo streljanje sredi belega …