Po tem ko je Tina Gaber praznovala 40. rojstni dan je zabava morala biti seveda glamurozna, kot je Tina navajena iz časa svojih bogatih ljubimcev. In očitno se je Robert Golob moral zanjo potruditi.
Instagram vplivnež Aleksander Repić, širši javnosti bolj znan pod vzdevkom Nepridiprav, je znova poskrbel za odmev na družbenih omrežjih. V eni izmed svojih Instagram zgodb je namreč ostro napadel predsednika vlade v odhodu Robert Golob in njegovo partnerico Tina Gaber.
Aleksander Repić, znan kot Nepridiprav, je ponovno udaril na Instagramu. ”Kot že veste, naša Tinca praznovala 40. rojstni dan, račun pa znaša 12 tisočakov. Jedlo in pilo se je v Mio Nonno Trattoria v Ljubljani. Plačal ni še nihče, trdi Repić, ker je prišel Robi in on bi to brez računa, brez DDV-ja. On bi višal davke, a ko treba plačat, on bi brez DDV-ja” v Instagram zgodbi citira svoje vire in javno poziva premierja v odhodu Roberta Goloba in njegovo soprogo Tino Gaber, da objavita račun.
Robi bi plačal kar brez DDV? pic.twitter.com/F29GLURQkl
— Spletni portal e-maribor.si 🇸🇮 (@Embportal) May 12, 2026
To je tista prava socialistična idila. Nam davki, oni pa brez, da se lahko dobro mastijo?