To je dvanajsta žrtev v Sloveniji, ki je življenje izgubila po okužbi s koronavirusom. Kot je povedal glavni govorec vlade Jelko Kacin gre za starejšega moškega, ki je umrl včeraj pozno popoldan na Golniku.
Na Golniku je včeraj pozno popoldan za #COVID19 umrl starejši gospod.
Ne potrebuje več dokazov o tem v kako resni situaciji smo. Ne potrebujemo novih potrditev, da je potrebno biti maksimalno previden in ravnati maksimalno odgovorno. Storimo to takoj.— Jelko Kacin – govorec Vlade RS za Covid19 (@GovorecCOVID19) March 31, 2020
Ne potrebuje več dokazov o tem v kako resni situaciji smo. Ne potrebujemo novih potrditev, da je potrebno biti maksimalno previden in ravnati maksimalno odgovorno. Storimo to takoj.
SIFA
Aktualno
Klub seniorjev in seniork Mestnega odbora SDS Maribor tudi letos pripravlja tradicionalni pohod za domovino, pred katerim bo tudi Sveta maša. Dogodek bo potekal v …