Zmaga, ki odmeva! Gol Hrvatom za zgodovino! Jutri z Rusi!

maribor zgodovino slovenska nogometni prvak

Slovenska nogometna reprezentanca se bo le tri dni po zgodovinski zmagi nad sosedo Hrvaško pomerila še z Rusijo.

GOL HRVATOM ZA V ZGODOVINO, JUTRI Z RUSI!

[color-box color=”blue”] V Sočiju bo v soboto ob 15. uri skušala prekrižati načrte vodilni izbrani vrsti kvalifikacijske skupine H. Ranjena Hrvaška bo na Reki gostila Ciper, Slovaška pa bo uvodno zmago lovila proti Malti. V poslastici večera se bosta spopadli Srbija in Portugalska, Francija bo na delu v Kazahstanu, zelo bo zanimivo tudi v nedeljo.[/color-box]

V sredo je v Stožicah z zmago nad Hrvaško ubila več muh na en mah. V nov ciklus je vstopila z zlata vredno zmago, nadaljevala niz neporaženosti, ki traja že od leta 2019, podobno velja za obdobje, v katerem kapetan Jan Oblak ni prejel zadetka (Škofjeločan je v državnem dresu nepremagan že 549 minut zapored), hkrati pa je prekinila še niz neuspešnosti proti sosedi Hrvaški in jo v deveti medsebojni tekmi (po hrvaškem štetju celo deseti, saj upoštevajo tudi prijateljsko tekmo iz leta 1991, ko je Slovenija v Murski Soboti izgubila z 0:1) končno premagala.

Tu pa je posnetek gola slovenske reprezentance. Gol za zgodovino!

Blokiranje oglasov

Podprite nas tako, da onemogočite razširitve za blokiranje oglasov za naše spletno mesto v svojih brskalnikih in/ali antivirusnih programih.