Elektro Maribor, distribucija električne energije v Sloveniji.
Zaradi organizacijskih ali vremenskih razlogov lahko pride do preklica/odpovedi del.
Čas izklopa Razlog izklopa
Prizadeto območje
Območje Transformatorska postaja
05:30 – 06:30
Revizija TP
CANKARJEVA ULICA 5, 6 F; PARTIZANSKA CESTA 9, 11, 13; PREŠERNOVA ULICA 2, 4, 6, 8; RAZLAGOVA ULICA 14, 16.
Maribor mesto
T-540 CENTER 2
07:30 – 09:00
Revizija TP
KORESOVA ULICA 7.
Maribor mesto
T-262 LEDNA DVORANA
08:00 – 09:00
Vključitev SN kablovoda
DRAGUČOVA 24, 25, 25 A, 26 A; PEKEL 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 20, 22, 23, 23 G, 23 H, 24.
Maribor mesto
T-402 PEKEL III L.DOM
08:00 – 09:00
Vključitev SN kablovoda
DOLNJA POČEHOVA 2 A; PEKEL 26, 26 A, 26 B, 26 F, 26 G, 26 H, 26 I, 27, 27 B, 27 D, 28 J, 28 G, 28 F, 28 E, 28 K, 28 C, 28 A, 28, 28 D, 29, 30 P, 30 O, 30 N, 30 G, 30 E, 30 F, 30 C, 30 B, 30 A, 30, 30 D, 31, 32, 32 A, 33 A, 44, 54 A, 55.
Maribor mesto
T-367 PEKEL I
09:30 – 11:00
Izgradnja hišnega priključka
METAVA 67, 69, 70; TRČOVA 252; ZGORNJI DUPLEK 142 A, 142 F, 143, 143 A, 143 B, 143 C, 144 B, 144 C, 144 A, 145, 145 A, 145 B, 145 C, 145 D, 145 E, 146 D, 146 C, 146 B, 146 A, 146, 147, 147 A, 147 B, 147 C, 147 D, 147 E, 148 C, 148 B, 148, 148 A, 149, 150, 151, 154 A, 154, 155.
Maribor mesto
T-285 ŽITEČKA VAS
10:30 – 13:30
MENJAVA TR
CELESTRINA 33, 34; HRENCA 1, 1 A, 2 PR, 2, 3, 4, 5, 6 PR, 6 I, 6 H, 6 B, 6 A, 6, 7, 8 B, 8 A, 8, 8 C, 9, 10, 10 A, 10 F, 10 C, 10 D, 11 D, 11 C, 11 A, 15 B, 25; MALEČNIK 245, 246, 247, 248, 252, 253, 255, 260, 270, 272; VODOLE 47, 48, 49, 49 A, 50, 51.
Maribor mesto
T-428 HRENCA
13:30 – 14:30
Vključitev SN kablovoda
DOLNJA POČEHOVA 2 A; PEKEL 26, 26 A, 26 B, 26 F, 26 G, 26 H, 26 I, 27, 27 B, 27 D, 28 J, 28 G, 28 F, 28 E, 28 K, 28 C, 28 A, 28, 28 D, 29, 30 P, 30 O, 30 N, 30 G, 30 E, 30 F, 30 C, 30 B, 30 A, 30, 30 D, 31, 32, 32 A, 33 A, 44, 54 A, 55.
Maribor mesto
T-367 PEKEL I
13:30 – 14:30
Vključitev SN kablovoda
DRAGUČOVA 24, 25, 25 A, 26 A; PEKEL 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 20, 22, 23, 23 G, 23 H, 24.
Maribor mesto
T-402 PEKEL III L.DOM
08:00 – 13:00
Zamenjava vodnikov
ZG. KUNGOTA 1
Maribor okolica
T-014 ZG. KUNGOTA 1
08:00 – 09:00
Zamenjava vodnikov
TP JEDLOVNIK (1990)
Maribor okolica
T-505 JEDLOVNIK
08:00 – 14:00
Rekonstrukcija NNO
TP MORSKI JAREK, nizkonapetostni izvod: I-02 MORSKI JAREK T-587
Maribor okolica
T-587 MORSKI JAREK
08:00 – 14:00
Posek trase DV
TP SLADKI VRH 3 (1985)
Maribor okolica
T-413 SLADKI VRH 3
08:00 – 14:00
Posek trase DV
TP SLADKI VRH 4 (1993)
Maribor okolica
T-555 SLADKI VRH 4
08:00 – 14:00
Rekonstrukcija NNO
TP JURIJ 2, nizkonapetostni izvod: I-02 JURSKI VRH,DESNO
Maribor okolica
T-021 JURIJ 2
08:00 – 14:00
Zamenjava drogov
TP BEZENA 1, nizkonapetostni izvod: I-06 HMELJIŠČE
Maribor okolica
T-081 BEZENA 1
08:00 – 09:00
Zamenjava vodnikov
TP LIPNO (1970)
Maribor okolica
T-162 LIPNO
08:00 – 14:00
Posek trase DV
TP SLADKI VRH 2 (1978)
Maribor okolica
T-269 SLADKI VRH 2
08:30 – 14:00
Rekonstrukcija NNO (Občasno moteno)
TP ROŠPOH 3, nizkonapetostni izvod: I-02 GRADIŠKA T-239
Maribor okolica
T-239 ROŠPOH 3
08:30 – 11:00
Zamenjava TR
TP MORSKI JAREK (1996)
Maribor okolica
T-587 MORSKI JAREK
09:00 – 11:00
Montaža sumarnih meritev
TP JARENINA 1 (1950)
Maribor okolica
T-046 JARENINA 1
11:30 – 12:30
Vzdrževalna dela na NNO
TP VURBERK 3, nizkonapetostni izvod: I-01 PROTI DRAVI
Maribor okolica
T-461 VURBERK 3