Velika fotoreportaža s petkovega shoda pred celjskim sodiščem

Slika: Foto: Nejc Štular, Domovina.je

Senat celjskega sodišča je danes predsednika SDS Janeza Janšo in soobtožena Branka Kastelica in Klemna Gantarja oprostil očitkov v  zadevi Trenti. Ker gre za sodbo prvostopenjsekga sodišča, sodba še ni pravnomočna. 


Janša se je po razsodbi zahvalil protestnikom: “To se ne bi zgodilo, če ne bi bilo vas. Hvala. Hvala tudi moji družini, poslanskim kolegom in vsem ljudem dobre volje, ki so verjeli, da krivica ne sme zmagati. Naš boj se danes šele začenja! “ 

V Celju pa je nastalo veliko različnih fotografij. V veliki meri so nam fotografije pošiljali tudi naši zvesti bralci. Tako objavljamo veliko fotoreportažo iz petkovega shoda pred celjskim sodiščem.

slike: Branko Verhijak, e-maribor

Blokiranje oglasov

Podprite nas tako, da onemogočite razširitve za blokiranje oglasov za naše spletno mesto v svojih brskalnikih in/ali antivirusnih programih.