Mariborčani postali nogometni prvaki

slika: tvitter

Olimpija je po bleščeči predstavi na derbiju proti Mariboru v 33. krogu Prve Lige Telekom Slovenije v Stožicah visoko izgubila (4:1) proti Domžalam. In tako so Mariborčani dobili priložnost, da že danes potrdijo naslov državnih prvakov.

Že v 8 minuti je v vodstvo prišlo Celje z 1:0. Gol je Celjanom priigral Lotrič. A v drugem polčasu so izenačili Mariborčani v 73. minuti je za Maribor izenačil Mešanovič.

Do naslednjega gola maribora smo čakali do 81. minute, ko je gol z glavo za 1:2 dosegel Mlakar,

Minuto za tem, pa je naslednji gol za 1:3 dosegel še Dino Hotič.

Mariborčani so tako nekaj kol pred koncem postali državni prvaki. Tako se bodo potegovali tudi za evropske tekme in v kvalifikacijah iskali priložnost, da se uvrstijo v ligo prvakov.

Mariborčanom o naslovu državnih prvakov iskreno čestitamo tudi iz našega uredništva!

Blokiranje oglasov

Podprite nas tako, da onemogočite razširitve za blokiranje oglasov za naše spletno mesto v svojih brskalnikih in/ali antivirusnih programih.