“Mnogo, mnogo prezgodaj nas je v tragični nesreči zapustil Beni, fant z velikim srcem, ki je pustil globoko sled na Vrhniki,” je predsednik Slovenske demokratske mladine (SDM), Luka Simonič, zapisal ob izgubi njihovega člana. “Z …
“Mnogo, mnogo prezgodaj nas je v tragični nesreči zapustil Beni, fant z velikim srcem, ki je pustil globoko sled na Vrhniki,” je predsednik Slovenske demokratske mladine (SDM), Luka Simonič, zapisal ob izgubi njihovega člana. “Z …