Slovenska demokratska mladina v žalosti. Mnogo prezgodaj je odšel njihov Beni

“Mnogo, mnogo prezgodaj nas je v tragični nesreči zapustil Beni, fant z velikim srcem, ki je pustil globoko sled na Vrhniki,” je predsednik Slovenske demokratske mladine (SDM), Luka Simonič, zapisal ob izgubi njihovega člana.

“Z globoko žalostjo v srcih sporočamo, da nas je mnogo prezgodaj zapustil naš dragi prijatelj in predsednik SDM Vrhnika – Borovnica,” so na omrežju X sporočili člani podmladka stranke SDS.

Benjamin Pevec, ki je umrl v tragični nesreči. Benjamin je bil več kot le član – bil je gonilna sila mladih v svojem kraju ter neomajen zagovornik vrednot, v katere je verjel. Vedno je bil pripravljen pomagati, spodbuditi, povezovati. S svojo predanostjo, energijo in ljubeznijo do domovine je puščal neizbrisen pečat – ne samo v naši organizaciji, temveč v skupnosti, ki jo je z vsem srcem sooblikoval. Njegova odsotnost bo boleča, a spomin nanj bo ostal živ – v naših dejanjih, v projektih, ki jih bomo nadaljevali v njegovem duhu, in v vrednotah, ki jih bomo s ponosom ohranjali. Iskreno sožalje njegovi družini, prijateljem in vsem, ki so ga poznali in imeli radi.

Naj bo Beniju lahka slovenska zemlja!

Blokiranje oglasov

Podprite nas tako, da onemogočite razširitve za blokiranje oglasov za naše spletno mesto v svojih brskalnikih in/ali antivirusnih programih.