Do gostov, ki prihajajo na Hrvaško se je potrebno dostojno obnašati, še posebej letos, ko bo hrvaška zaradi zmanjšanja gostov beležila izgubo. A očitno Hrvatom, to ni mar. Nekulturno in ponižujoče! “Ciganka pokvarjena, ne veste, …
Oznaka:
prijava
-
-
Za shod v času koronavirusa seveda na moreš na Upravni enoti dobiti dovoljenja. Zato ga tudi organizatorji na shodih niso nikoli imeli. pa so vseeno šli na ulice. Prvorazredni protestirajo, ostali pa so doma Medtem …