Očitno novo levosučno vodstvo naše nacionalne RTV hiše, še vedno pleše, tako, kot Golob igra in jih ne brigajo neumnosti, ki jih počenjajo odgovorni za program. Saj ni res, pa je, bi lahko rekli o …
Očitno novo levosučno vodstvo naše nacionalne RTV hiše, še vedno pleše, tako, kot Golob igra in jih ne brigajo neumnosti, ki jih počenjajo odgovorni za program. Saj ni res, pa je, bi lahko rekli o …