Zaradi organizacijskih ali vremenskih razlogov lahko pride do preklica/odpovedi del.
Čas izklopa | Razlog izklopa Prizadeto območje | Območje | Transformatorska postaja |
---|---|---|---|
07:30 – 09:00 | Revizija TP TP PALFINGER III.. | Maribor mesto | T-251 PALFINGER III. |
08:00 – 10:00 | Zamenjava RO CESTA XIV. DIVIZIJE 95, 95 A, 95 B, 97, 99, 101; GREGOREČEVA ULICA 5, 7, 8, 9, 13, 15, 19, 21; JANČARJEVA ULICA 1, 2, 4, 6, 8, 10, 10 A; ZEMLJIČEVA ULICA 1. | Maribor mesto | T-270 BANTANOVA UL. |
08:00 – 09:30 | Revizija TR CESTA XIV. DIVIZIJE 2, 2 A, 4, 8, 12; GERŠAKOVA ULICA 1, 4, 5, 6, 8, 10 do 32; KASPRETOVA ULICA 3; MEJNA ULICA 1, 5 do 34; POBREŠKA CESTA 26, 26 A, 46; ULICA BRATOV GREIFOV 15, 17. | Maribor mesto | T-165 POBREŠKA CESTA |
09:30 – 11:00 | Revizija TP JASKOVA ULICA 18 | Maribor mesto | T-519 PALFINGER 4 |
12:00 – 14:00 | Revizija TP TP PALFINGER II.. | Maribor mesto | T-456 PALFINGER II. |
07:30 – 13:30 | Rekonstrukcija NNO BEZJAKOVA ULICA 140; HRASTJE 19 | Maribor okolica | T-514 HRASTJE 1 |
07:30 – 10:00 | Montaža hišnega priključka HRASTJE 65, 66, 69, 69 A, 70, 71, 72, 72 B, 73, 75 A, 75, 76, 77, 78, 79, 79 A, 79 B, 81 C, 81 D, 81 E | Maribor okolica | T-047 VRHOV DOL 1 |
08:00 – 12:00 | Zamenjava drogov LEHEN NA POHORJU 41, 41 A, 42, 43, 44, 44 A, 45, 46; RDEČI BREG – DEL 60, 68 | Maribor okolica | T-289 LEHEN 3 |
08:00 – 14:00 | Predelava NNO PLINTOVEC 7 B; ZGORNJA KUNGOTA 10 A, 10 B, 10 C, 10 D, 10 E, 11, 11 A, 72, 72 B | Maribor okolica | T-361 ZGORNJA KUNGOTA 2 |
08:00 – 14:00 | Rekonstrukcija NNO ZGORNJA KUNGOTA 5 C, 5 D, 5 F, 10 G | Maribor okolica | T-756 KUNGOTA 3- ŠOLA |
11:00 – 13:00 | Posek NNO APOSTLOVA ULICA 1, 1 A, 3, 5, 7, 9; COTIČEVA ULICA 9, 11, 15, 17, 17 C, 17 D, 19, 23, 27; HRASTJE 5, 6, 7, 10, 11; K ŽAGI 11; STEGENŠKOVA ULICA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; ULICA JOŽETA GODCA 3, 4, 5, 6 | Maribor okolica | T-001 PEKRE 1 |
11:30 – 13:30 | Montaža hišnega priključka LUCIJIN BREG 26, 26 A, 28, 28 A, 30, 30 A, 32, 32 A, 32 B | Maribor okolica | T-633 KAMNICA 6 |
12:00 – 13:30 | Montaža hišnega priključka TP LOVRENC ZABOJARNA, nizkonapetostni izvod: I-04 PROTI GG | Maribor okolica | T-026 LOVRENC ZABOJARNA |
08:00 – 14:00 | REKONSTRUKCIJA NNO TP KOBLE, nizkonapetostni izvod: I-02 PODOB | Slovenska Bistrica | T-303 KOBLE |
08:00 – 10:00 | IZDELAVA PRIKLJUČKA TP MARJETA 2, nizkonapetostni izvod: I-03 OB GLAVNI CESTI | Slovenska Bistrica | T-600 MARJETA 2 |
08:00 – 10:00 | ZAMENJAVA DROGA | Slovenska Bistrica | T-685 CESTNINSKA POSTAJA FRAM |
08:00 – 10:00 | ZAMENJAVA DROGA | Slovenska Bistrica | T-685 CESTNINSKA POSTAJA FRAM |
08:00 – 10:00 | ZAMENJAVA DROGA | Slovenska Bistrica | T-685 CESTNINSKA POSTAJA FRAM |
08:00 – 10:00 | ZAMENJAVA DROGA | Slovenska Bistrica | T-685 CESTNINSKA POSTAJA FRAM |
08:00 – 10:00 | ZAMENJAVA DROGA | Slovenska Bistrica | T-685 CESTNINSKA POSTAJA FRAM |
08:00 – 10:00 | ZAMENJAVA DROGA | Slovenska Bistrica | T-685 CESTNINSKA POSTAJA FRAM |
08:00 – 10:00 | ZAMENJAVA DROGA | Slovenska Bistrica | T-685 CESTNINSKA POSTAJA FRAM |
10:00 – 12:00 | IZDELAVA PRIKLJUČKA TP BOHARINA 1, nizkonapetostni izvod: I-03 BUKOVA GORA | Slovenska Bistrica | T-062 BOHARINA 1 |
11:00 – 13:00 | POPRAVILO KABLA TP RAČE 2, nizkonapetostni izvod: I-07 LJUBLJANSKA CESTA DESNO | Slovenska Bistrica | T-007 RAČE 2 |
08:00 – 08:30 | Vzdrževalna dela na TP TP GRABONOŠ | Gornja Radgona | T-193 GRABONOŠ |
08:00 – 11:00 | Odprava pomanjkljivosti na NNO TP STARA CESTA-MEKOTNJAK, nizkonapetostni izvod: DESNO-MEKOTNJAK | Gornja Radgona | T-489 STARA CESTA-MEKOTNJAK |
11:30 – 13:00 | Odprava pomanjkljivosti na NNO TP RADOMERŠČAK 2, nizkonapetostni izvod: I-01 SMER LEVO-CEROVEC | Gornja Radgona | T-428 RADOMERŠČAK 2 |
05:30 – 07:00 | Revizija TP TP ZIHERLOVA 2 | Ptuj | T-247 ZIHERLOVA 2 |
08:00 – 13:00 | Predelava NN omrežja TP SODINCI 1, nizkonapetostni izvod: I-04 SMER VIČANSKI VRH | Ptuj | T-213 SODINCI 1 |
08:30 – 13:00 | Preureditev NNO TP SEDLAŠEK 1, nizkonapetostni izvod: I-01 SEDLAŠEK LEVO | Ptuj | T-364 SEDLAŠEK 1 |
11:00 – 13:30 | Zamenjava droga TP ZAMUŠANI 3, nizkonapetostni izvod: I-01 SMER BREG | Ptuj | T-603 ZAMUŠANI 3 |
07:45 – 09:15 | Zemanjava oklopne varovalke PETIŠOVCI – PETIŠOVSKA ULICA 43, 45, 47, 49, 52, 53, 56, 57, 59, 62, 63, 64, 67, 68, 69, 71; PETIŠOVCI – VRTNA ULICA 16, 18, 20 | Murska Sobota | T-462 PETIŠOVCI 2 |
08:00 – 14:00 | Montaža NN razdelilca v TP PUCONCI 90, 98, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 113, 115, 121, 122, 123, 124, 137, 140, 141, 178, 343, 347, 349 | Murska Sobota | T-375 PUCONCI ŠOLA |
08:00 – 10:00 | Vzdrževalna dela na SN omrežju TP Križevci 3. | Murska Sobota | T-296 KRIŽEVCI 3 |
08:00 – 10:00 | Vzdrževalna dela na SN omrežju TP Križevci 4. | Murska Sobota | T-297 KRIŽEVCI 4 |
08:00 – 10:00 | Vzdrževalna dela na SN omrežju TP Križevci Žlaki. | Murska Sobota | T-631 KRIŽEVCI ŽLAKI |
08:00 – 10:00 | Vzdrževalna dela na SN omrežju TP Križevci Berke | Murska Sobota | T-718 KRIŽEVCI BERKE |
09:30 – 10:00 | Odstranitev prostozračnega priključka GABERJE – GORNJA ULICA 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29; GABERJE – POKOPALIŠKA ULICA 4, 6, 8, 10 | Murska Sobota | T-331 GABERJE 3 |
10:00 – 10:30 | Znižanje stopnje TR TP Puconci vas. | Murska Sobota | T-613 PUCONCI VAS |
11:00 – 11:30 | Odklop na drogu LENDAVSKE GORICE 421 A, 426 A, 426 B; PANONSKO NASELJE 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18 | Murska Sobota | T-200 LENDAVA 4 |