Koronavirus ne izbira in prizadene vsakega. Žal je okužba doletela tudi predsednika vlade Janeza Janše in njegovo družino.
[adinserter block=”3″]
“Dve leti smo se uspešno izogibali koronavirusu. Včeraj pri samotestiranju pozitivna oba fanta, moj test negativen. Danes žal tudi moj +. Pa vsi klasični simptomi. Zaenkrat milejši. Naj tako ostane.” Je zapisal predsednik vlade.
Dve leti smo se uspešno izogibali #koronavirus. Včeraj pri samotestiranju pozitivna oba fanta, moj test negativen. Danes žal tudi moj +. Pa vsi klasični simptomi. Zaenkrat milejši. Naj tako ostane. pic.twitter.com/4c2lEn1oHZ
— Janez Janša (@JJansaSDS) February 9, 2022
Janša je sicer pred tremi meseci prejel poživitveni odmerek cepiva proti covid-19.
Predsednik vlade 🇸🇮 @JJansaSDS je danes prejel tretji odmerek cepiva proti #COVID19. #CepimoSe pic.twitter.com/yrMyfkRHry
— Vlada Republike Slovenije (@vladaRS) November 15, 2021